Ceník

Relaxační olejová masáž                    Tradiční thajská masáž

 (Relax Oil Massage)                          (Clasic Thai Massage)

                                                                                     

jemná masáž celého těla s použitím přírodních olejů s vonnými esencemi. Podporuje krevní oběh, uvolňuje napětí, udržuje pružnost, hebkost a jemnost pokožky. Napomáhá k odstranění únavy a bolesti. Pomáhá dosahovat stav úplné harmonie a klidu.

Možnost objednání použití BIO KONOPNÉHO OLEJE

s detoxikačním účinkem = příplatek 100 Kč

byla v minulosti provozována výhradně v thajských chrámech mistry ovládajícími léčení. Spočívá především v přesném silovém působení na tlakové body pomocí palců, dlaní, loktů a chodidel v kombinaci s protažením svalů, šlach a kloubů. Odstraňuje napětí, bolest, migrénu, ztuhnutí krčních svalů a pod. Podporuje krevní oběh a duševní relaxaci.


Masáž nohou

(Foot Reflex Massage)

masáž dolních končetin se stimulací reflexních bodů na chodidlech a doplňuje ji masáž prstů a lýtek s použitím vonných olejů a speciálních mastí.. Tato forma masáže uleví těžkým a oteklým nohám. Snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Doporučujeme pravidelně opakovat při každém velkém zatížení nohou.

 

Masáž zad a šíje

(Massage For Back)

při této masáži jsou použity speciální techniky zaměřené na šíji, ramena, bederní a křížovou oblast zad. Pravidelné opakování může odstranit i dlouhodobé bolesti zad a s tím spojené potíže zapřičiněné především sedavým zaměstnáním. Zbavuje pocitu napětí a ztuhlosti v obasti ramen, šíje a dochází k celkové relaxaci. 

Masáž lávovými kameny

(Aroma Hot Stone Massage)

je metoda využívající léčivou sílu nahřátých lávových kamenů. Lávové kameny se nahřívají ve vodní lázni a po té se přikládají na tělo. Svým teplem a vibrací ovlivňují energetické dráhy v těle, uvolňují zatuhlé svaly. Ve spojení s olejovou masáží navozuje pocit úlevy a klidu.

Královská bylinná masáž

(Royal Herbal Massage)

je starobylá metoda, při které se používají zahřáté bylinné sáčky vyrobené z bavlněné tkaniny, naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin. Jsou vhodné i při onemocnění horných cest dýchacích, jako je bronchitida, astma a nachlazení. Tato masáž je kombinací několika masážních postupů a technik. V první fázi masérka rozehřívá svaly pomocí Thajské masáže. Následuje druhá část ve které se na pokožku přikládají horké sáčky s thajskými bylinami a kořením. Tyto sáčky blahodárně působí na pokožku a mají léčebné účinky při poúrazových stavech svalů, kloubů a šlach. A na závěr je celé tělo podrobeno relaxační olejové masáži, při které zákazník zregeneruje síly a získá pocit uvolnění od napětí. 

Antistresová masáž hlavy

(Antistress Head Massage)

je zázračným prostředkem, jak starosti všedního dne hodit za hlavu. Uvolňující masáž obličeje a hlavy. Používá se akupresurní technika. Stimuluje energetické body na tvářích a uších, prokrvuje vlasové kořínky a tím pomáhá jejich regeneraci. Zbaví Vás nervového napětí a má velmi dobré antistresové účinky. 

Thajská masáž pro těhotné

(Pre-Baby Massage)

Uvolňující relaxační masáž od 4 do 8 měsíce těhotenství. Jemná masáž, která ulevuje od bolestí zad, hlavy, nespavosti, otoků a dalších drobných potíží. Dodává pocit úlevy a svěžesti. Pokud má nastávající maminka problémy s krevním tlakem (příliš nízký nebo naopak vysoký), měla by se nejprve poradit se svým lékařem.

Thajská masáž pro děti

(Baby Massage)

Relaxační aroma masáž přírodními oleji pro děti od 5 do 15 let. 

Thajská masáž horkým olejem

(Massage with Hot oil)

speciální thajská masáž uzpůsobená pro chladné dny. Tato masáž zmírňuje pocity únavy a navozuje pocit uvolnění a příjemného prohřátí svalů. Stimuluje namáhané svaly v oblasti bederní páteře, zad a krku, snižuje otoky nohou a celkově působí blahodárně na celé tělo. Při této masáži podobně jako u olejové masáže masérka masíruje celé tělo od hlavy až k patě přírodním horkým olejem , který vmasírovává do svalů. Olej je směsí přírodního oleje a speciálních originálních thajských aroma přísad. Teplota oleje podporuje a zvýrazňuje vůni aroma přísad při masáži.