Ceník

Relaxační olejová masáž 

(Relax Oil Massage)

jemná masáž celého těla s použitím přírodních olejů s vonnými esencemi. Podporuje krevní oběh, uvolňuje napětí, udržuje pružnost, hebkost a jemnost pokožky. Napomáhá k odstranění únavy a bolesti. Pomáhá dosahovat stav úplné harmonie a klidu.

Možnost objednání použití BIO KONOPNÉHO OLEJE

s detoxikačním účinkem = příplatek 100 Kč

 60  min.                        990 Kč

 90  min.                      1290 Kč

120  min.                              1690 Kč


Tradiční thajská masáž

(Clasic Thai Massage)

byla v minulosti provozována výhradně v thajských chrámech mistry ovládajícími léčení. Spočívá především v přesném silovém působení na tlakové body pomocí palců, dlaní, loktů a chodidel v kombinaci s protažením svalů, šlach a kloubů. Odstraňuje napětí, bolest, migrénu, ztuhnutí krčních svalů a pod. Podporuje krevní oběh a duševní relaxaci.

 

 60 min.                               890 Kč

 90 min.                             1190 Kč

120 min.                             1590 Kč 


Masáž nohou

(Foot Reflex Massage)

masáž dolních končetin se stimulací reflexních bodů na chodidlech a doplňuje ji masáž prstů a lýtek s použitím vonných olejů a speciálních mastí.. Tato forma masáže uleví těžkým a oteklým nohám. Snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Doporučujeme pravidelně opakovat při každém velkém zatížení nohou.

 

 30 min.                                 400 Kč

 60 min.                                 790 Kč


Masáž zad a šíje

(Massage For Back)

při této masáži jsou použity speciální techniky zaměřené na šíji, ramena, bederní a křížovou oblast zad. Pravidelné opakování může odstranit i dlouhodobé bolesti zad a s tím spojené potíže zapřičiněné především sedavým zaměstnáním. Zbavuje pocitu napětí a ztuhlosti v obasti ramen, šíje a dochází k celkové relaxaci. 

 30 min.                                   490 Kč

 60 min.                                   790 Kč

 90 min.                                   1190 Kč


Masáž lávovými kameny

(Aroma Hot Stone Massage)

je metoda využívající léčivou sílu nahřátých lávových kamenů. Lávové kameny se nahřívají ve vodní lázni a po té se přikládají na tělo. Svým teplem a vibrací ovlivňují energetické dráhy v těle, uvolňují zatuhlé svaly. Ve spojení s olejovou masáží navozuje pocit úlevy a klidu.

 60 min                                 1200 Kč

 90 min.                               1400 Kč

120 min.                               1800 KčKrálovská bylinná masáž

(Royal Herbal Massage)

je starobylá metoda, při které se používají zahřáté bylinné sáčky vyrobené z bavlněné tkaniny, naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin. Jsou vhodné i při onemocnění horných cest dýchacích, jako je bronchitida, astma a nachlazení. Tato masáž je kombinací několika masážních postupů a technik. V první fázi masérka rozehřívá svaly pomocí Thajské masáže. Následuje druhá část ve které se na pokožku přikládají horké sáčky s thajskými bylinami a kořením. Tyto sáčky blahodárně působí na pokožku a mají léčebné účinky při poúrazových stavech svalů, kloubů a šlach. A na závěr je celé tělo podrobeno relaxační olejové masáži, při které zákazník zregeneruje síly a získá pocit uvolnění od napětí. 

 60 min.                               1190 Kč

 90 min.                              1590 Kč

120 min.                              1890 Kč


Antistresová masáž hlavy

(Antistress Head Massage)

je zázračným prostředkem, jak starosti všedního dne hodit za hlavu. Uvolňující masáž obličeje a hlavy. Používá se akupresurní technika. Stimuluje energetické body na tvářích a uších, prokrvuje vlasové kořínky a tím pomáhá jejich regeneraci. Zbaví Vás nervového napětí a má velmi dobré antistresové účinky. 

30 min.                                  490 Kč

60 min.                                  790 Kč


Thajská masáž pro těhotné

(Pre-Baby Massage)

Uvolňující relaxační masáž od 4 do 8 měsíce těhotenství. Jemná masáž, která ulevuje od bolestí zad, hlavy, nespavosti, otoků a dalších drobných potíží. Dodává pocit úlevy a svěžesti. Pokud má nastávající maminka problémy s krevním tlakem (příliš nízký nebo naopak vysoký), měla by se nejprve poradit se svým lékařem.

60 min.                                   790 Kč   Thajská masáž pro děti

(Baby Massage)

Relaxační aroma masáž přírodními oleji  pro děti od 5 do 15 let. 

 60 min.              AKCE                   590 Kč


Thajská masáž horkým olejem

(Massage with Hot oil)

speciální thajská masáž uzpůsobená pro chladné dny. Tato masáž zmírňuje pocity únavy a navozuje pocit uvolnění a příjemného prohřátí svalů. Stimuluje namáhané svaly v oblasti bederní páteře, zad a krku, snižuje otoky nohou a celkově působí blahodárně na celé tělo. Při této masáži podobně jako u olejové masáže masérka masíruje celé tělo od hlavy až k patě přírodním horkým olejem , který vmasírovává do svalů. Olej je směsí přírodního oleje a speciálních originálních thajských aroma přísad. Teplota oleje podporuje a zvýrazňuje vůni aroma přísad při masáži.

 60 min.                                    1050 Kč

 90 min.                                   1390 Kč

120 min.                                   1790 Kč